22 en 23 oktober 2018
Uit Liefde en Respect
"EEN HOMMAGE AAN ROBERT LONG"
Diverse artiesten

Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam
Bestel HIER je kaart(en)

 

 

 

 

 

 

 

 



29 september 2018
"WEET JE NOG WEL..."
Ruud Bos, Maaike Widdershoven en Tony Neef

Zaal onder de Toren - Wissenkerke
Bestel HIER je kaart(en

 

15 januari 2019
"WEET JE NOG WEL..."
Ruud Bos, Maaike Widdershoven en Tony Neef
Schouwburg Het Park - Hoorn

Bestel HIER je kaart(en

 

 






03 november 2018
"EENDRACHT MAAKT MACHT meets
Maaike Widdershoven"
Theater Sneek | 20.15 uur

Bestel HIER je kaart(en

 

 

 

 

 

 

 



De dag dat ik Robert Long ontmoette...


Februari 2019
1 februari 2019 LELYSTAD, Agora Theater. www.agora-lelystad.nl
2 februari 2019 GOIRLE CC Jan van Besouw. www.janvanbesouw.nl
3 februari 2019 WASSENAAR Theater Warenar (matinee voorstelling om 14.30 uur) www.warenar.nl
5 februari 2019 DOKKUM Theater Sense. www.sensedokkum.nl
7 februari 2019 PUTTEN Cultureel Centrum Stroud. www.stroud.nl
8 februari 2019 LEUSDEN Theater de Tuin. www.detuininleusden.nl
9 februari 2019 PAPENDRECHT Theater De Willem. www.theaterdewillem.nl
10 februari 2019 DUIVEN Cultureel Centrum De Ogtent. www.deogtent.nl

Première: 14 februari 2019 GOUDA Goudse Schouwburg. www.goudseschouwburg.nl

15 februari 2019 NIEUWEGEIN Theater De Kom. www.dekom.nl
17 februari 2019 ETTEN-LEUR De Nieuwe Nobelaer (matinee 14.30 uur). www.nieuwenobelaer.nl
21 februari 2019 NOORDWIJK De Muze Noordwijk. www.demuzenoordwijk.nl
22 feb 2019 ROOSENDAAL Theater de Kring. www.dekringroosendaal.nl
28 februari 2019 RIJSWIJK Rijswijkse Schouwburg. www.rijswijkseschouwburg.nl

Maart 2019
2 maart 2019 IJSSELSTEIN Fulcotheater. www.fulcotheater.nl
8 maart 2019 AMSTELVEEN Stadsschouwburg. www.schouwburgamstelveen.nl
9 maart 2019 HOOFDDORP Theater de Meerse. www.demeerse.nl
14 maart 2019 WAALWIJK Theater de Leest. www.deleest.nl
15 maart 2019 HOOGEVEEN Theater De Tamboer. www.detamboer.nl
16 maart 2019 ZEIST Figi Theater. www.figi.nl
21 maart 2019 DRACHTEN Theater De Lawei. www.lawei.nl
29 maart 2019 EMMELOORD Theater ’t Voorhuys. www.theater-voorhuys.nl

April 2019
5 april 2019 APELDOORN Schouwburg Orpheus. www.orpheus.nl
6 april 2019 VEGHEL De Blauwe Kei. www.blauwekei.nl
12 april 2019 VLISSINGEN CCXL Theater. www.ccxl.nl
16 april 2019 OSS Theater De Lievekamp. www.lievekamp.nl
19 april 2019 DEN HAAG Nieuwe Kerk. www.zuiderstrandtheater.nl
20 april 2019 SITTARD-GELEEN Stadsschouwburg. www.dedomijnen.nl
21 april 2019 UTRECHT Stadsschouwburg. www.stadsschouwburg-utrecht.nl

Mei 2019
02 mei 2019 HENGELO Schouwburg Hengelo. www.schouwburghengelo.nl
10 mei 2019 LAREN Singer theater. www.singerlaren.nl
11 mei 2019 ALKMAAR Taqa Theater de Vest. www.theaterdevest.nl
12 mei 2019 VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal (matinee 15 uur moederdag) www.stadsgehoorzaal.nl
16 mei 2019 BERGEN OP ZOOM Theater de Maagd. www.demaagd.nl
18 mei 2019 HEERENVEEN Posthuis Theater. www.posthuistheater.nl
21 mei 2019 IJMUIDEN Stadsschouwburg Velsen. www.stadsschouwburgvelsen.nl
23 mei 2019 UDEN Theater Markant. www.markantuden.nl
24 mei 2019 PURMEREND Theater de Purmaryn. www.depurmaryn.nl
25 mei 2019 DOETINCHEM Schouwburg Amphion. www.amphion.nl

Dernière: 1 juni 2019 LEIDEN Leidse Schouwburg . www.leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl

 

Zodra er meer openbare optredens zijn van
"THE CHERRIES" en
"WEET JE NOG WEL..."
komen die hier te staan.